Recenzje
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w dyplomówce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Szkolenia coaching

Szkolenia coaching
Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje.
http://www.szkolacoachow.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Doradca kredytowy warszawa

Doradca kredytowy warszawa
Firma Domani oferuje wysokiej klasy doradztwo finansowe, które da możliwość zorientować się w gąszczu produktów finansowych. Biuro Domani znajduje się w centrum Warszawy. Aktualnie nasi doradcy kredytowi warszawa specjalizują się w oferowaniu następujących usług: znakomite doradztwo kredytowe warszawa, przyzwoite domy energooszczędne. W obrębie naszej działalności leży też budowa domów szkieletowych. Doradca kredytowy warszawa z firmy Domani jest doświadczonym specjalistą.
http://www.domani-kredyty.pl
Zgłoś nie działający link/spam

konferencje

konferencje
W dzisiejszych czasach profesjonalne ośrodki oferują sale konferencyjne idealnie zaopatrzone w sprzęt multimedialny. Aktualna oferta sal szkoleniowych posiada wszystko co przydatne jest do zorganizowania profesjonalnej konferencji finansowej. Pensjonaty konferencyjne przygotowują ofertę biznesową dla firm i świadczą usługi restauracyjne.
http://www.salekonferencyjne.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkolenia biznesowe

Szkolenia biznesowe
Szkolenia i konsultacje biznesowe prowadzone przez sprawdzonych i wykwalifikowanych profesjonalistów w tej dziedzinie. Doradzamy i diagnozujemy problemy m.in. w zakresie kultury organizacji i zarządzania zmianą. Organizujemy projekty szkoleniowe i prowadzimy Szkołę Rozwoju Osobistego i Zawodowego. Oferujemy także coaching i doradztwo indywidualne dostosowane do potrzeb klienta.
http://businessdoctors.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt