Recenzje
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Józef Chełmoński. Interesujesz się polskim malarstwem? Chcesz zobaczyć, gdzie ostatnie lata swojego życia spędził Józef Chełmoński ? Zapraszamy na naszą stronę.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

eksport Chiny

eksport Chiny
Odpowiednio kierowany biznes Chiny zdoła jak najbardziej dla większości przedsiębiorców aktywnych na tym rynku, dostarczyć dosyć spore zyski. Niemniej jednak istnieje dodatkowo sposobność osiągnięcia pokaźnych klęsk finansowych. Nierozsądne funkcjonowanie i brak konsekwencji w realizacji podjętego projektu może wywołać wielu biznesmenów starających się o wstąpienie na ten jakże skomplikowany rynek do rychłego bankructwa. Zapraszamy na naszą www.
http://www.consultingchiny.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

ISO 14001 – DJB Doradztwo Marcin Chorąży Łódź

ISO 14001 – DJB Doradztwo Marcin Chorąży Łódź
ISO 14001 jest międzynarodowym standardem Zarządzania Środowiskowego. Określa on zasady nadzoru nad tymi działaniami, które mają wpływ na środowisko, tj. m.in. nad wykorzystaniem zasobów naturalnych, ściekami i odpadami przemysłowymi, zużyciem energii. Jeśli Państwa firmie zależy na ochronie środowiska powinniście wdrożyć System ISO 14001. Nasz firma DJB Doradztwo posiada 11 lat doświadczenia i wdrożyła Systemy Zarządzania Jakością w ponad 650 firmach.
http://www.djb-doradztwo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dokumentacja PEFC

Dokumentacja PEFC
Certyfikacja PEFC umożliwia wprowadzenie na rynek produktów pochodzących z drewna certyfikowanego według standardów PEFC. By móc sprzedawać produkty oznaczone jako certyfikowane przez PEFC, zarządzający lasami muszą uzyskać certyfikat gospodarki leśnej, zaś przedsiębiorstwa biorące udział w procesie przetwarzania drewna i handlu nim muszą uzyskać certyfikat kontroli pochodzenia produktu. Ponadto, wszystkie certyfikowane jednostki muszą zwrócić się o wydanie licencji na stosowanie loga PEFC.
http://www.nepcon.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkolenia negocjacje

Szkolenia negocjacje
Szkoła negocjatorów to projekt szkoleń z dziedziny umiejętności biznesowych. Negocjacje mają na celu osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami, z których przynajmniej jedna inaczej wyobraża sobie kształt tego porozumienia. Proces negocjacyjny jest naturalnym i bardzo częstym elementem kontraktów biznesowych, dlatego od wielu lat umiejętność negocjacji jest pożądana na rynku pracy i przydaje się również w codziennym życiu. Zapraszamy na szkolenia z negocjacji w biznesie, a także na nasze inne kursy np. coaching.
http://www.szkolanegocjatorow.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt