Recenzje
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Nianie, Opiekunki, Pomoce domowe Łódź

Nianie, Opiekunki, Pomoce domowe Łódź
Profesjonalna agencja niań, opiekunek i pomocy domowych "NANNY TIME" Agencja Niań i Opiekunek "NANNY TIME" założona została przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "PRZYTUL MNIE", które działa od 1998r. Celem działania Agencji "NANNY TIME" JEST pomoc rodzicom, aby mogli uniknąć niepotrzebnych zmartwień, trudności i obaw, jakie im towarzyszą w momencie podejmowania tej niezwykle trudnej decyzji JAKIM JEST ZATRUDNIENIE NIANI BĄDŹ OPIEKUNKI.
http://www.nanny-time.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Biura rachunkowe Wrocław

Biura rachunkowe Wrocław
Poszukujesz profesjonalnego i biegłego doradcy rachunkowego? Właśnie znalazłeś! Doradca podatkowy Tempore - Wrocław. To zespół biegłych i doskonale wyszkolonych księgowych. Wyróżnia ich ogromne doświadczenie i pewność w podejmowaniu decyzji, umotywowanych znakomitą znajomością przepisów prawa krajowego. Bez względu czy jesteś małym podmiotem czy ogromną i szeroko funkcjonującą grupą. Nasze usługi to najlepszej jakości standard, dla każdego klienta.
http://www.tempore.pl
Zgłoś nie działający link/spam

RynkOmetr.pl - Automatyczna Analiza Rynku

RynkOmetr.pl - Automatyczna Analiza Rynku
RynkOmetr to serwis, dzięki któremu będziesz mógł łatwo i błyskawicznie przeanalizować rynek, a także znaleźć dla siebie odpowiednie kanały sprzedaży znane tylko wybranym i uważnym obserwatorom. Nowatorską metodą jest wyszukiwanie nisz dla Twojej działalności. Dokonasz tego przy użyciu skanera rynku. W parę kroków dowiesz się gdzie masz największą okazję na sprzedaż, kto jest Twoim najgroźniejszym konkurentem, gdzie jest mała konkurencja a wysoka sprzedaż, jaką cenę produktu lub usługi powinieneś ustalić, by być bardziej atrakcyjnym sprzedawcą oraz w co się opłaca wejść, by łatwiej odnieść upragniony sukces.
http://rynkometr.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fundusze Unijne Bielsko

Fundusze Unijne Bielsko
Firma Prime Consulting z siedzibą w Bielsku - Białej świadczy usługi z takich dziedzin jak pozyskiwanie dotacji z Unii Europejskiej, doradztwo prawne, consulting, szkolenia dla firm.Specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy unijnych dla przedsiębiorców i rolników.Nasza propozycja obejmuje: ocenę szans uzyskania dofinansowania , wybór optymalnego programu unijnego dla danego projektu oraz podmiotu, sporządzanie biznes planów, studiów wykonalności i wniosków wraz z wymaganymi załącznikami, obserwacja prawidłowego przebiegu realizacji inwestycji jak również rozliczenie dotacji.
http://www.primeconsulting.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt