Recenzje
Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl. Najlepszą pomoc prawną oferuje Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl .
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

wzór, pismo, umowa,wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, rozwód, alimenty, odszkodowanie

wzór, pismo, umowa,wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, rozwód, alimenty, odszkodowanie
Znajdziesz tutaj wzory pism procesowych wraz z komentarzem z zakresu prawa rodzinnego, pracy, cywilnego i gospodarczego. Wszystko to posegregowane jest w czterech kategoriach: dom i rodzina, praca, firma, konsument. Materiały te pozwolą Ci poznać pewien zakres prawa i samodzielnie sporządzić poszczególne pisma. W przypadku wątpliwości służymy fachowa poradą, na zlecenie sporządzimy pismo lub załatwimy sprawę za Ciebie
http://marekfeliks.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Serwis dla biznesu

Serwis dla biznesu
Zapraszamy małe i średnie przedsiębiorstwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która oprowadzi Was po wszystkich zakamarkach biznesu. Nasze artykuły pomogą Państwu w doborze odpowiedniego kredytu, ułatwią zarządzanie firmą, podpowiedzą jak i gdzie dobrze inwestować. Również zagadnienia z prawa nie będą już sprawiały Państwu żadnych problemów.
http://www.msp.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Centra handlowe

Centra handlowe
Foxter.pl to serwis internetowy pełniący rolę przewodnika zakupowego. Znajdują się tam między innymi dane o wszystkich polskich centrach handlowych.Jest to miejsce gdzie można nie tylko uzyskać informacje na temat bieżących promocji czy konkursów organizowanych przez sklepy, ale dodatkowo użytkownicy mogą zadawać pytania ekspertom, którzy pomogą w podjęciu decyzji związanej z zakupem. W tworzeniu zawartości strony mogą na bieżąco uczestniczyć użytkownicy poprzez dodawanie nowych informacji na temat produktów i sklepów w swojej okolicy, pisanie porad oraz blogów.
http://www.foxter.pl
Zgłoś nie działający link/spam

prawo podatkowe

prawo podatkowe
www.kopiko.pl to nowy serwis skierowany głównie do studentów prawa podatkowego. Dzięki nam poznasz system podatkowy, normy oraz wykładnię prawa podatkowego na tle orzecznictwa sądowego. Prawo podatkowe – jedna z podgałęzi prawa finansowego, przez część przedstawicieli doktryny prawa uważana za odrębny dział.
http://www.kopiko.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt