Recenzje
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.
Strony internetowe Poznań. Strony internetowe Poznań
Prace Magisterskie za Grosze. Prace Magisterskie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Biuro rachunkowe w Londynie

Biuro rachunkowe w Londynie
Biuro rachunkowe w Londynie profesjonalnie i rzetelnie zajmuje się księgowością. Oddaj sprawy w dobre ręce i zyskaj pewność uzyskania maksymalnych korzyści i wygody. Firma zatrudnia osoby o wysokich kwalifikacjach z uprawnieniami ACCA. Do tej pory 100% kontroli przez Urząd Skarbowy były przeprowadzone bezbłędnie właśnie dzięki Financial Republic. Prowadzimy rozliczenia podatkowe, pomagamy w zakładaniu spółek w Anglii. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe na najwyższym poziomie. Dajemy również gwarancję opłacenia kar jeśli wynikną komplikacje z naszej winy. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Operujemy biegle kilkoma językami (polski, angielski, rosyjski, niemiecki, włoski).
http://www.financialrepublic.org.uk/
Zgłoś nie działający link/spam

Własna firma w Anglii

Własna firma w Anglii
Masz firme w Polsce, zatrudniasz pracowników? Chcesz obniżyć swoje koszty? Obcinamy Twoje koszty! Firma w Anglii oddział w Polsce, Opłacaj ubezpieczenie 200zł / miesiecznie, Księgowość firmy od 43 funtów miesiecznie. Chcesz poznać więcej korzyści z posiadania firmy w Anglii i oddziału w Polsce? Nasza strona Ci to umożliwi. Prowadzenie spółki może być bardzo proste lub koszmarnie skomplikowane jak większość rzeczy w życiu.Najistotniejsze jest dokładne przemyślenie i rozplanowanie działalności spółki Firmy na rok z góry. Firma Financial Republic jako pierwsza polska firma zaczęła rozliczać spółki na rynku brytyjskim. Lata doświadczenia pozwoliły nam na opracowanie optymalnych metod rozliczeniowych i polanowania podatkowego.
http://firma-w-anglii-oddz-pl.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Rejestracja spółki - Firma w Anglii

Rejestracja spółki - Firma w Anglii
Zatrudniasz pracowników? Prowadzisz firmę w Polsce i chcesz obniżyć swoje koszty? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasza oferta składa się z czterech pakietów rejestracji spółki w Anglii. Każdy pakiet zawiera w sobie rejestracje spółki w 24 godziny, Memorandum i Artykuły założenia spółki, Certyfikat Korporacyjny wysłane na maila oraz Konto bankowe w Barclaysie lub HSBC bez opłat do 18 miesięcy. Im wyższy pakiet, tym większy jest zakres usług który Państwu oferujemy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą.
http://rejestracjaspolek-online.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Sprzedaż spółki

Sprzedaż spółki
Za firmą Apax stoi zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się przygotowywaniem i wdrażaniem zmian strategicznych w firmach zarówno polskich jak i zagranicznych. W skład naszej oferty wchodzi między innymi doradztwo strategiczne oraz operacyjne, interim management oraz doradztwo w zakresie sprzedaży spółek. Więcej o naszej ofercie dowiecie się Państwo z naszej strony www na którą serdecznie zapraszamy. Jesteśmy partnerami wielu dużych polskich firm, w których udało nam się wdrożyć nowatorskie rozwiązania wpływające na poprawienie efektywności i satysfakcji z pracy.
http://www.apax.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt