Recenzje
Chełmoński Józef. Jeśli interesujesz się malarstwem, z pewnością wiesz kim był Chełmoński Józef . Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wielkim malarzu, poznać jego twórczość. Serdecznie zapraszamy
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pracy inż - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Doradztwo


Coaching Wrocław

Coaching Wrocław
Coaching to proces wydobywania pełnego potencjału osoby i/lub organizacji. To specjalny rodzaj indywidualnych treningów, podczas których Klient pracuje nad ustalaniem i realizacją założonych celów. Szczególną cechą takich spotkań jest ich wysoka efektywność. Coach jest inspiratorem i pomocą w dostarczaniu narzędzi i technik do skutecznej realizacji celów. Coaching to odkrywanie w Twoich pracownikach ich ukrytych możliwości. Pozwoli uświadomić im ich mocne strony, wykorzystać dostępne zasoby, poszerzyć perspektywę w spojrzeniu na siebie, na firmę i jej otoczenie. Coaching jest procesem doskonalenia kompetencji. Wspiera osobę i/lub organizację w zmianie, która jest codziennym elementem otoczenia firmy.
http://strefa-zmiany.pl
Zgłoś nie działający link/spam

fundusze europejskie Warszawa

fundusze europejskie Warszawa
MASTER Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową. Powstaliśmy korzystając z programu przedakcesyjnego SAPARD. Obecnie rozwijamy firmę korzystając ze środków unijnych w ramach ZPORR. W 2005 roku otworzyliśmy Oddział w Warszawie. Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i środków z budżetu Państwa. W ramach współpracy z grupą firm doradczych na terenie Trójmiasta, Warszawy i Krakowa oraz Katowic tworzymy znaczący efekt synergii w dużych projektach doradczych. Dysponujemy również wsparciem renomowanej kancelarii prawnej, specjalizującej się w restrukturyzacjach spółek.
http://www.master.top.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ubezpieczenia dla narciarzy

Ubezpieczenia dla narciarzy
Kalkulatory zamieszczone na naszej stronie pozwalają porównać oferty wielu tanich ubezpieczeń różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych a następnie dokonać zakupu wybranego ubezpieczenia. Oferowane ubezpieczenia są dobrane do potrzeb naszych klientów. Polecamy ubezpieczenia: komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, fundusze emerytalne, a także ubezpieczenia dla małych i średnich firm. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego biura, którego oddziały znajdują się w całym kraju i służą Państwu fachową pomocą w wyborze odpowiedniego dla Państwa ubezpieczenia. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w naszym biurze, doradzamy telefonicznie, pomagamy on-line.
http://www.tanie-ubezpieczenie.eu
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt