Recenzje
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Dotacje unijne dla firm

Dotacje unijne dla firm
Pewne banki proponują udzielenie pożyczki bez sprawdzania danych w BIK-u. Nim zaciągniemy Kredyt mieszkaniowy, musimy zadecydować, w jakiej walucie go zaciągniemy. Agent ubezpieczeniowy, w przeciwieństwie do brokera ubezpieczeniowego, pracuje w imieniu konkretnej instytucji ubezpieczeniowej. Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego stanowi jeden z sześciu programów operacyjnych funkcjonujących w obrębie Narodowego Programu Rozwoju, który Polska miała zamiar przeprowadzić od 2004 do 2006 roku. Połączenie informacji uwzględnionych w PIT-11 a także innych formularzach pozwala fiskusowi sprawdzić, czy płatnik odpowiednio zrealizował swoje zobowiązania w danym roku podatkowym.
http://www.dotacje-unijne-dla-firm.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dotacje z ue

Dotacje z ue
Faktura pro forma to faktura, który jest zapowiedzią, że w przyszłości zostanie wystawiona jakaś faktura, na przykład faktura VAT. Kapitał pracujący stanowi nadwyżkę środków obrotowych nad zobowiązaniami krótkoterminowymi. Prywatyzacja bezpośrednia jest stosowana przy likwidacji małych a także średnich przedsiębiorstw państwowych. Waluty mocne to waluty, które mamy możliwość zamienić praktycznie w każdym miejscu i czasie. Kapitał własny to odpowiednik wartości elementów majątku, do których pewnej osobie lub firmie będącej wspólnikiem przysługuje prawo własności.
http://www.dotacje-z-ue.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rejestracja założenie spółki z o.o., zakładanie spółek

Rejestracja założenie spółki z o.o., zakładanie spółek
Oferujemy usługi związane z rejestracją spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych, oddziałów i placówek zagranicznych przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdziesz wszystko co jest potrzebne do utworzenia nowej firmy w Polsce. Wirtualne biuro adres siedziby firmy to usługa dla firm, które potrzebują adres do rejestracji działalności gospodarczej. Zajmujemy się legalizacją zatrudnienia i pobytu cudzoziemców w Polsce. Pomagamy w uzyskaniu pozwoleń na pracę, wiz w celu wykonywania pracy.
http://www.cudzoziemiec.katowice.pl/rejestracja-spolek.html
Zgłoś nie działający link/spam

Certyfikat GOST

Certyfikat GOST
Firmy zainteresowane zdobywaniem rynków w Europie Wschodniej i Azji Środkowej znajdą tu specjalistów z zakresu promocji, finansów i prawa, z łatwością orientujących się w rejonach wschodnich i umiejętnie współpracujących z tamtejszymi firmami. Wsparcia mogą oczekiwać firmy z wielu gałęzi, oczekujący sprawozdania z zapotrzebowania na dany produkt czy usługę i wsparcia w dopasowaniu sposobu reklamy i dystrybucji.
http://www.mika-pl.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt