Recenzje
Prawnik Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik Konrad Bartuzel . Zapraszam
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
miód w proszku, instant. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku, instant , surowce zielarskie.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Banki dla Ciebie

Banki dla Ciebie
Portal dla osób zainteresowanych usługami bankowymi- o leasingach, kredytach, pożyczkach, lokatach, funduszach, inwestowaniu. Informacje dla rekinów finansowych, inwestorów, agentów, brokerów, osób zarządzających informacją bankową, pożyczkami, kredytami- ale także dla małego ciułacza.
http://bankidlaciebie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe
Pożyczka to operacja polegająca na udzieleniu przez osobę fizyczną lub instytucję określonej kwoty środków pieniężnych lub określonych przedmiotów do dyspozycji pożyczkobiorcy, na czas oznaczony lub nieoznaczony (Jeżeli termin zwrotu pożyczki nie jest oznaczony, dłużnik obowiązany jest zwrócić pożyczkę w ciągu sześciu tygodni po wypowiedzeniu przez dającego pożyczkę - art. 723 kc). W przeciwieństwie do kredytu bankowego nie jest wymagane określenie celu na jaki pieniądze zostaną wydatkowane oraz naliczenie i pobranie odsetek. W związku z tym nazywanie pożyczki mianem kredytu gotówkowego jest niepoprawne, choć powszechnie praktykowane przez instytucje finansowe ze względów marketingowych.
http://debetowo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Doradztwo kredytowe Olsztyn

Doradztwo kredytowe Olsztyn
Nasza firma powstała w roku 2005 i specjalizuje się w wycenie nieruchomości i doradztwie kredytowym, którymi zajmują się dwie osoby o dwóch różnych specjalizacjach. Na naszej stronie mogą Państwo dowiedzieć się co należy skompletować w celu przygotowania wniosku kredytowego.
http://www.nieruchomosci-wyceny.net
Zgłoś nie działający link/spam

Argox Eco Energia - Świadectwa Energetyczne, Audyty, Certyfikaty Energetyczne

Argox Eco Energia - Świadectwa Energetyczne, Audyty, Certyfikaty Energetyczne
Firma Argox Eco Energia specjalizuje się w szeroko rozumianym doradztwie energetycznym. W związku z nowelizacją ustawy Prawo budowlane oferta firmy poszerzona została o sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej i projektowanych charakterystyk energetycznych. Firma wykonuje również audyty energetyczne i remontowe na potrzeby termomodernizacji.
http://www.argoxee.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt