Recenzje
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
Diamenty - wycena - Diamond Expert. Najlepsza lokata to inwestycja w Diamenty - wycena - Diamond Expert .
Praca Dyplomowa za Grosze. Praca Dyplomowa za Grosze to oferta dla Ciebie.
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Kancelaria Podatkowa Licencjonowany Doradca Podatkowy z uprawnieniami M.F.

Kancelaria Podatkowa Licencjonowany Doradca Podatkowy z uprawnieniami M.F.
Kancelaria jest członkiem Polskiej Konfederacji Pracodawców "LEWIATAN" mgr Wanda Matysiak Kancelaria jest członkiem Polskiej Konfederacji Pracodawców "LEWIATAN" mgr Wanda Matysiak
http://www.wm.bigduo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Doradztwo hotelowe

Doradztwo hotelowe
m4h - management for hotels - doradztwo hotelowe. Wdrażanie standardów zarządzania jakością, Tworzenie planów marketingowych, budżetów hotelu. Zarządzanie kotelem, wyposażenie hotelu, gastronomia hotelu, redukcja kosztów hotelu, revenue management, marketing internetowy hotelu, pośrednictwo, materiały reklamowe, zarządzanie personelem hotelu, tworzenie struktury organizacyjnej obiektu hotelarskiego, program ekologiczny hotel.
http://www.m4h.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Adwokat Bydgoszcz

Adwokat Bydgoszcz
Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy usługi zarówno dla małych firm jak i dla osób prywatnych. Naszą niezwykłą pasją jest rozstrzyganie zasadniczych problemów prawnych naszych stałych klientów. Gorącą zapraszamy osoby fizyczne do korzystania z naszej pomocy prawnej, oferujemy w szczególności:udzielanie porad prawych, sporządzanie umów cywilno-prawnych w szczególności sprzedaż wynajem, darowizny również użyczenia. Dodatkowo projekty pism procesowych takie jak pozwy, wnioski, odpowiedzi na pozwy apelacje i zażalenia na postępowanie. O ile potrzebujesz w pełni profesjonalnej porady prawnej lub poszukujesz najlepszego adwokata to bardzo dobrze trafiłeś.
http://www.adwokat-bydgoszcz.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Progresja Konsulting

Progresja Konsulting
Jesteśmy firmą zajmującą się podnoszeniem efektywności procesów wytwórczych w przedsiębiorstwach. Oferujemy wsparcie konsultingowe i szkolenia z tematów lean manufacturing, 5S, TPM, Kanban, SMED, Kaizen, Six Sigma. Dla naszych klientów oferujemy też gotowe zestawy szkoleniowe do samodzielnego wykorzystania oraz gry symulacyjne. Zapraszamy na organizowane przez nas szkolenie otwarte w atrakcyjnych ośrodkach wypoczynkowych.
http://progresja.net
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt