Recenzje
wycena diamentów. wycena diamentów
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien
producent obuwia Alvo-Shoes. producent obuwia Alvo-Shoes
kredyt bez bik online. kredyt bez bik online

Wyszukaj stronę        

Ekologia

EkoMeritum - doradztwo, tworzenie operatów środowiskowych

EkoMeritum - doradztwo, tworzenie operatów środowiskowych
Kiedy szukasz certyfikowanej firmy wykonującej operaty wodne lub opracowania i analizy szkodliwości to ekomeritum.pl zapewnia bardzo szeroką listę usług w branży gospodarki nieczystościami, operatów wykonalności itd. Specjaliści doradzają, jak i kompletują liczne formalności dla potrzeb inwestycji firm. Skuteczne pomiary a także projekty zapewniają realizowanie obowiązków prawnych.
http://www.ekomeritum.pl
Zgłoś nie działający link/spam

raport o oddziaływaniu na środowisko

raport o oddziaływaniu na środowisko
Oferujemy wykonanie profesjonalnej dokumentacji dla twojej firmy z zakresu oddziaływania na środowisko jej działań. Gwarantujemy kompleksową ofertę obsługę naszych klientów oraz służymy pomocą w nawet najprostszych sytuacjach, z którymi nie możecie sobie państwo poradzić. Serdecznie zapraszamy.
http://ecosystempolska.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Opłaty za korzystanie ze środowiska

Opłaty za korzystanie ze środowiska
Istniejemy na rynku od 2009 roku, od tego tez czasu świadczymy usługi połączone z szeroko rozumianą ochroną środowiska. Poprzezdużo lat naszej działalności mogliśmy zgłębić wiedzę z domeny, jaką się zajmujemy, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas rzeczą priorytetową, dlatego też realizacje każdego zlecenia poprzedzamy wyczerpującą analizą danego zagadnienia. W 2013 roku znowelizowano regulację o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi, która z jednej strony przedłożyła mnogie udogodnienia dla mniejszych przedsiębiorców, z drugiej wszakże strony dołączyła więcej obowiązków na tychże.
http://www.srodowisko.bosmar.pl
Zgłoś nie działający link/spam

www.ekopartner-silesia.pl

www.ekopartner-silesia.pl
Firma Ekopartner Silesia już od kilkunastu lat zajmuje się recyklingiem plastiku. Recykling tworzyw sztucznych to dla nas nie wyłącznie praca, niemniej jednak też misja. Pozyskujemy odpady z tworzyw sztucznych i staramy się wydobyć z nich wszystko, co da się ponownie wykorzystać. Jako skup plastiku przyjmujemy nakrętki z butelek, plastiki samochodowe, skrzynki plastikowe, ale również inne odpady z tworzyw sztucznych. Zajrzyj na stronę: http://ekopartner-silesia.pl/. Zapraszamy do współpracy! Nasza firma posiada wieloletnie praktykę. Pomożemy wszystkim wyselekcjonować rozwiązanie najlepiej pasujące do Twoich wymagań.
http://ekopartner-silesia.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt