Recenzje
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl
https://spczarna.pl. https://spczarna.pl
https://spdzietrzkowice.pl. https://spdzietrzkowice.pl

Wyszukaj stronę        

Ogrzewanie

promienniki podczerwieni

promienniki podczerwieni
Firma GAMIX, dystrybutor marki SPACE-RAY, działa w zakresie energooszczędnych systemów grzewczych. Oferujemy systemy ogrzewania hal produkcyjnych i przemysłowych, promienniki podczerwieni, promienniki gazowe, doradztwo techniczne i serwis. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.gamix.pl
Zgłoś nie działający link/spam

ekoplus kopalnia

ekoplus kopalnia
Główną działalnością przedsiębiorstwa EKO-PLUS jest wydobywanie węgla kamiennego. Dzięki temu, że wydobywany urobek jest sortowany na powierzchni, uzyskuje się węgiel w klasie kęsy, orzech I, orzech II i miał. Nasza spółka zatrudnia około 250 osób, które są zaangażowane w swoją pracę.
http://ekoplus-kopalnia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

koszty ciepła

koszty ciepła
Posiadając średniej wielkości mieszkanie – 56 m2 – możemy wydać aż do 3.000 zł rocznie za ogrzewanie. Natomiast ogrzewanie przeciętnego domu jednorodzinnego w Polsce może kosztować rocznie średnio aż do 5.000 zł. Wszystko w zależności od rodzaju źródła ogrzewania, które posiadamy. Sama zmiana przyzwyczajeń pozwoli nam już ograniczyć koszty za energię cieplną zużywaną tylko na potrzeby centralnego ogrzewania od 5 do 15%. Istotne jest także to, w jaki sposób używamy ciepłą wodę w naszym gospodarstwie domowym. Tutaj możemy znaleźć kolejne oszczędności. Podsumowując: rozsądnie zarządzając ogrzewaniem i korzystaniem z ciepłej wody użytkowej w mieszkaniu czy też domu możemy zaoszczędzić aż do 35% naszych kosztów.
http://www.cieplodlatrojmiasta.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Pelet cena

Pelet cena
Bio-invest jest jedną z niewielu firm na polskim rynku, która zajmuje się produkcją i sprzedażą pelet ( ang pellets) nazywany potocznie "zielonym węglem" - Pellet jest to swego rodzaju biomasa, którą tworzy się z zrębków drewna, wiórów, a także łodyg masy zielonej lub siana. Produkcja peletu jest procesem prostym i dość niedrogim dzięki temu jest znacznie atrakcyjniejszym paliwem niż ekogorszek - Pellet cena może z powodzeniem rywalizować z wszystkimi dostępnymi na rynku paliwami stałymi, co w połączeniu z wygodną metodą pakowania (15kg worki) i niebrudzącymi właściwościami czyni z niego bardzo atrakcyjne paliwo grzewcze.
http://www.bio-invest.eu
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt