Recenzje
http://tomexprzewozy.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://tomexprzewozy.pl
Przewozy do Danii. Przewozy do Danii
Busy Polska Dania. Busy Polska Dania
Tematy prac politologia. Tematy prac politologia

Wyszukaj stronę        

Dotacje unijne

Dopłaty na kolektory słoneczne

Dopłaty na kolektory słoneczne
Aktualne informacje na temat możliwości uzyskania dopłat do kolektorów słonecznych. Wygodny kalkulator dopłat 45% z NFOŚiGW, pomoc w doborze zestawu słonecznego, niezbędne dokumenty do pobrania, porady. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić.
http://www.doplatynakolektory.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Dotacje dla rolnictwa - wortal

Dotacje dla rolnictwa - wortal
Unijne-dotacje.info jest wyspecjalizowanym serwisem, z którego dowiesz się o wszelakich sprawach związanych z dopłatami unijnymi. Ta strona internetowa obfituje w informacje powiązane z dotacjami, dopłatami bezpośrednimi. Opisujemy typy dopłat, możliwość ich pozyskania. Za sprawą tej witryny pozyskacie niezbędną wiedzę na ten temat, co w dużym stopniu umożliwi Wam zrozumienie tej skomplikowanej tematyki.
http://unijne-dotacje.info
Zgłoś nie działający link/spam

Doradztwo unijne

Doradztwo unijne
WIGE Consulting - jesteśmy firmą doradczą, działającą w obszarze finansów i dotacji unijnych. Oferta WIGE Consulting związana jest z szeroko pojętymi dotacjami unijnymi. Działamy w obszarach doradztwa unijnego, funduszy strukturalnych, programów operacyjnych, dofinansowań oraz doradztwa biznesowego. Zapraszamy do współpracy.
http://www.wige.pl
Zgłoś nie działający link/spam

.: Dotacje Białystok

.: Dotacje Białystok
Działalność crg.pl to przede wszystkim dotacje unijne dla firm, czyli dokumentacja typu wniosek o dofinansowanie i biznes plan, projekty dla gmin i samorządów w zakresie studium wykonalności inwestycji, bezpłatne szkolenia biznesowe z zakresu wniosków unijnych, biznes planów, doradztwo gospodarcze, czyli konstruowanie biznes planów do kredytów bankowych, przygotowywanie analiz finansowych. Obszar działania to województwo podlaskie z uwzględnieniem miasta Białystok. Pomagamy zarówno w uzyskaniu dotacji, jak też późniejszym jej rozliczeniu.
http://www.crg.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dotacja Unijna:: Fundusze Europejskie

Dotacja Unijna:: Fundusze Europejskie
Portal informacyjny Dotacja-unijna.com zajmuje się tematyką funduszy europejskich, dotacjami unijnymi dla przedsiębiorstw i jednostek samorządowych, w tym gmin i powiatów. Wśród wielu programów można tu znaleźć informacje o PO IG, PO IiŚ, PO KL, RPO, w tym o regionalnych programach operacyjnych dla każdego z województw.
http://www.dotacja-unijna.com
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt