Recenzje
gotowe prace licencjackie. gotowe prace licencjackie
praca maturalna wzór. praca maturalna wzór
Drukowanie tkanin . Drukowanie tkanin
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!

Wyszukaj stronę        

Doradcy Finansowi

Windykacja

Windykacja
Księgowość w Twojej firmie to oczywiście niebłaha sprawa, która oddziałuje na to, jak funkcjonalnie masz możliwość dysponować pieniędzmi. Marka JATEX to podmiot, który para się przypadkami tego typu jak wasz i ma możliwość Tobie dopomóc w działaniach finansowych. Szczególnymi usługami marki są faktoring i windykacja, które dają optymalną inspekcję nad tak zaawansowaną częścią biznesu. Wreszcie poświęć się firmie, a nie zaawansowanym rachunkom, które cię osłabiają.
http://www.jatex.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Audyty i konsulting - PwC Polska

Audyty i konsulting - PwC Polska
PwC Polska jest wiodącą organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze, audyty, doradztwo podatkowe, finansowe, prawne, gospodarcze i konsulting. Rozwiązujemy kompleksowe problemy biznesu dla klientów globalnych, regionalnych i lokalnych
http://PwC.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Piotr Wasowski: Wasowski Ventures

Piotr Wasowski: Wasowski Ventures
Wasowski Ventures pomaga przedsiębiorcom we wczesnej fazie rozwoju ich biznesu. Szukamy na rynku nowych, innowacyjnych przedsięwzięć, głównie z dziedzin związanych z Internetem. Inwestujemy w nowo powstałe lub już istniejące firmy i wspólnie z ich założycielami podnosimy ich wartość. Dzięki naszemu wsparciu firmy na bardzo wczesnym etapie rozwoju mają zapewnione finansowanie na działalność operacyjną i rozwój swoich nowych produktów. Nasza oferta jest kierowana do osób prywatnych - autorów przełomowych pomysłów czy technologii, które chcieliby skomercjalizować, jak i do firm, które do rozwoju swoich nowych pomysłów potrzebują dodatkowego finansowania.
http://wasowski-ventures.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Doradca finansowy

Doradca finansowy
Głównym kierunkiem działalności firmy ANG jest fachowe doradztwo finansowe. Podstawę firmy stanowi grupa praktyków oraz specjalistów z dziedziny ubezpieczeń i finansów, która wykazuje indywidualne podejście do oczekiwań każdego Klienta. Doradcy pomagają jak wybrać najbardziej korzystne ubezpieczenie zdrowotne, a także podpowiadają, jakie ubezpieczenie na życie będzie wystarczające dla zabezpieczenia interesów Twoich najbliższych. Ponadto starają się rozpowszechniać ideę oszczędzania oraz pogłębiać wiedzę społeczeństwa o tym, czym jest III filar emerytalny.
http://angdoradcy.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt