Recenzje
kredyt bez bik i krd. kredyt bez bik i krd
obuwie dla facetów alvo. obuwie dla facetów alvo
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Outsourcing

Rejestracja założenie spółki z o.o., zakładanie spółek

Rejestracja założenie spółki z o.o., zakładanie spółek
Oferujemy usługi związane z rejestracją spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych, oddziałów i placówek zagranicznych przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdziesz wszystko co jest potrzebne do utworzenia nowej firmy w Polsce. Wirtualne biuro adres siedziby firmy to usługa dla firm, które potrzebują adres do rejestracji działalności gospodarczej. Zajmujemy się legalizacją zatrudnienia i pobytu cudzoziemców w Polsce. Pomagamy w uzyskaniu pozwoleń na pracę, wiz w celu wykonywania pracy.
http://www.cudzoziemiec.katowice.pl/rejestracja-spolek.html
Zgłoś nie działający link/spam

Readymade.com.pl - sprzedaż przedsiębiorstw

Readymade.com.pl - sprzedaż przedsiębiorstw
Ready Made zajmuje się otwieraniem oraz sprzedażą spółek oraz ich całościową administracją. Rejestrowane przez ReadyMade przedsiębiorstw to tzw. czyste spółki - „Shelf Company”. Firmy są w pełni bezpieczne i gwarantują błyskawiczne rozpoczęcie działalności gospodarczej. ReadyMade oferuje również kompleksowe wsparcie we wszystkich problemach związanych z obsługą administracyjną spółki - od likwidacji, poprzez rejestrację, po rejestrację oddziałów zagranicznych. Firma Ready Made oferuje także usługi zarówno księgowości, jak i obsługi płac. Dodatkowo specjaliści ReadyMade zapewniają pomoc w przypadku kontroli skarbowej, czy postępowania podatkowego. Profesjonaliści z Ready Made gwarantują szybką i efektywną obsługę spółek.
http://www.readymade.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

www.pba.com.pl

www.pba.com.pl
Firma P.B.A. pomaga każdemu, kto szuka odpowiedniego współpacownika do swojej firmy. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku usług z zakresu doradztwa personalnego. P.B.A. posiada własną bazę osób którzy szukają pracy. Edukacja, doświadczenie każdej osoby wprowadzonej do bazy zostały zweryfikowane przez specjalistów P.B.A., dzięki czemu możliwy jest precyzyjny dobór kandydata do konkretnego stanowiska, co w efekcie skutkuje większą wydajnością pracy. P.B.A. poprzez swoje profesjonalne podejście do doradztwa personalnego jest partnerem godnym zaufania.
http://www.pba.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt