Recenzje
https://jezyk-angielski-online.pl. https://jezyk-angielski-online.pl
https://mebleproducenci.pl. https://mebleproducenci.pl
https://www.energiamalarstwo.pl. https://www.energiamalarstwo.pl
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .

Wyszukaj stronę        

Szkolenia Biznesowe

szkolenia HR

szkolenia HR
Przedsiębiorstwo o profilu szkoleniowym, zajmujące się organizowaniem oraz przeprowadzaniem szkoleń otwartych oraz szkoleń dla firm, w tym kompleksowych akademii menadżera oraz sprzedaży. Główny cel tej firmy, to aktywne wspieranie wdrożeń systemów wynagrodzeń, kompetencji i wielu innych przeprowadzanych przez doradczą część firmy wchodzącą w skład InConsulting Group. Do specjalizacji InTraining należy również rozwijanie umiejętności interpersonalnych kluczowych pracowników/talentów klienta.
http://intraining.pl
Zgłoś nie działający link/spam

business coaching

business coaching
International Coaching Certification. Realizujemy szkolenia biznesowe oraz szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem IICD. Oferujemy Państwu również indywidualne procesy typu business coaching i executive coaching. Prowadzimy zarówno szkolenia dla firm jak i szkolenia otwarte.
http://www.iror.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkolenia sprzedaż

Szkolenia sprzedaż
Tym, co wyróżnia Aspire Group spośród innych marek, trudniących się szkoleniami pracowniczymi i doradztwem biznesowym jest jakość. Aspire Group dba o każdy szczegół swojej pracy w tym co robi. Do każdego projektu podchodzą indywidualnie, oferując klientom najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny HR, informatyki, konsultingu, rekrutacji i szkoleń. Opierają się tylko na skutecznych a przede wszystkim przetestowanych rozwiązaniach. Nie wpajają teorii, która nie jest poparta praktyką biznesową. Ich pracownicy to eksperci w swoich dziedzinach, a przy okazji pasjonaci i profesjonaliści. Wszyscy posiadający od 5 do 20 lat praktyki na najważniejszych stanowiskach kierowniczych w najpotężniejszych firmach w Polsce i za granicą.
http://www.group-aspire.com
Zgłoś nie działający link/spam

Transmisje online - Livingmedia

Transmisje online - Livingmedia
Platforma wideo Livingmedia oferuje:transmisje online, webinary, audiocasty, rejestracje eventów oraz usługi z zakresu webcasting w firmie. Streaming wideo pozwala zorganizować szkolenia wideo przez Internet, prezentacje oraz rekrutacje online. Komunikacja online to przyszłość nowoczesnej firmy!
http://www.livingmedia.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt