Recenzje
przewozy do danii. przewozy do danii
Busy polska dania. Busy polska dania
druk flag. druk flag
Busy Polska Dania - Tomexprzewozy. Busy Polska Dania - Tomexprzewozy

Wyszukaj stronę        

Targi

Targi

Targi
Targi w Polsce. Na stronie można znaleźć interesujące targi organizowane w Polsce. Targi można wyszukiwać według lokalizacji oraz kategorii. targi podzielone na poszczególne województwa. Zapraszamy.
http://ciekawetargi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Konstrukcje membranowe

Konstrukcje membranowe
Firma Alu-Tent posiada długoletnie doświadczenie w wykonaniu lekkich obiektów znanych pod nazwą systemy membranowe oraz zadaszenia plandekowe. Produkty Alu-Tent znajdują zastosowanie w budownictwie rekreacyjnym ? np. zadaszenia ogrodowe lub przestrzennej architekturze wystawienniczej ? systemy targowe. Zapewniamy kompleksowe realizacje: od komputerowego projektu aż po montaż gotowego systemu w określonym przez klienta miejscu.
http://www.alu-tent.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Centrum wystawowe

Centrum wystawowe
Odwiedź EXPO Kraków – Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe. Nowy i wielofunkcyjny obiekt; eleganckie, przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne pozwalające na przeprowadzenie imprez branżowych, targów, konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń i prezentacji. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zapewnić przygotowanie [url=http://expo.krakow.pl] centrum kongresowe [/url] na światowym poziomie. Takich sale konferencyjne Kraków jeszcze nie oferował nikt. Mamy jednak nadzieję, że dzięki naszym staraniom, stanie się on centrum biznesowych spotkań na skalę światową.
http://expo.krakow.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Republic Of Expo

Republic Of Expo
Republic of Expo to profesjonalny producent stoisk promocyjnych. Wyroby te są niezbędnym akcesorium promocyjnym na wszelkiego charakteru targach bądź wystawach. Republic Of Expo może zadać o to, by Państwa stoisko nie wyglądało identycznie jak inne, a także oddawało indywidualne cechy Państwa firmy. To, jak zaprezentują się Państwo na branżowych imprezach, jest ważnym elementem wizerunku Państwa przedsiębiorstwa, dlatego warto zadbać o każdy najmniejszy detal Państwa stoiska. Sprawimy, że zaciekawią Państwo swoich klientów już od pierwszego kontaktu. Zapraszamy serdecznie.
http://republicofexpo.com
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt