Recenzje
http://www.woma-bus.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://www.woma-bus.pl
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!

Wyszukaj stronę        

Praca

Akademickie Targi Pracy

Akademickie Targi Pracy
29 października 2008 - C-13, oraz budynek A-1 Politechniki Wrocławskiej - X jubileuszowa edycja Akademickich Targów Pracy, największej tego typu imprezy w kraju. Zachęcamy do udziału w niej zarówno studentów szukających ofert stażu, pracy stałej czy praktyk, jak i wystawców chcących zaprezentować na Targach swoje oferty. Targi są także okazją do poznania oferowanych ścieżek kariery, spotkania się z przedstawicielami renomowanych firm krajowych oraz zagranicznych. Podczas Targów ogłoszone także zostaną wyniki organizowanej przez nas Ankiety na "Wymarzonego Pracodawcę" - realizowanej w celu jeszcze lepszego poznania potrzeb młodych osób dopiero wchodzących w rynek pracy. Zapraszamy!
http://www.atp.manus.pl
Zgłoś nie działający link/spamdarmowe ogłoszenia

darmowe ogłoszenia
on-line24h - darmowe ogłoszenia i wizytówki w internecie, nie chcesz tracić czasu na przeszukiwanie nieaktualnych ogłoszeń i wizytówek? Cenisz swój czas? Chcesz w 5 minut założyć swoje ogłoszenie? A może chcesz zaistnieć w internecie zakładając swoją wirtualną wizytówkę? Zapraszamy!
http://www.on-line24h.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Własny Interes

Własny Interes
Działalność gospodarcza od podstaw. Na portalu znajdą Państwo wszelkie informacje niezbędne przy zakładaniu i prowadzeniu firmy: od biznesplanu począwszy, poprzez kwestie formalne (podatki, składki, prawo gospodarcze) po pomysły na własną dochodową działalność. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Portal dedykowany działalności gospodarczej, adresowany do przyszłych i obecnych właścicieli firm z grupy małych i średnich przedsiębiorstw. Darmowe porady, pomysły na własny biznes, biznesplan krok po kroku, prawo podatkowe i ubezpieczeniowe w pigułce, wszystko to znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy
http://www.wlasnyinteres.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Biuro rachunkowe Stargard

Biuro rachunkowe Stargard
Biuro Rachunkowe ALICE zajmuje się fachową i rzetelną obsługą finansowo-księgową małych i średnich firm jak również osób fizycznych. Powierzenie nam kompleksowej obsługi stanowi idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców którzy chcą skupić się na dynamicznym rozwoju swojej firmy.
http://www.alice.stragard.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt