Recenzje
samochodem. samochodem
prawo jazdy. prawo jazdy
Nauka jazdy. Nauka jazdy
profesjonalny druk na tkaninie. profesjonalny druk na tkaninie

Wyszukaj stronę        

Praca

Akademickie Targi Pracy

Akademickie Targi Pracy
29 października 2008 - C-13, oraz budynek A-1 Politechniki Wrocławskiej - X jubileuszowa edycja Akademickich Targów Pracy, największej tego typu imprezy w kraju. Zachęcamy do udziału w niej zarówno studentów szukających ofert stażu, pracy stałej czy praktyk, jak i wystawców chcących zaprezentować na Targach swoje oferty. Targi są także okazją do poznania oferowanych ścieżek kariery, spotkania się z przedstawicielami renomowanych firm krajowych oraz zagranicznych. Podczas Targów ogłoszone także zostaną wyniki organizowanej przez nas Ankiety na "Wymarzonego Pracodawcę" - realizowanej w celu jeszcze lepszego poznania potrzeb młodych osób dopiero wchodzących w rynek pracy. Zapraszamy!
http://www.atp.manus.pl
Zgłoś nie działający link/spamdarmowe ogłoszenia

darmowe ogłoszenia
on-line24h - darmowe ogłoszenia i wizytówki w internecie, nie chcesz tracić czasu na przeszukiwanie nieaktualnych ogłoszeń i wizytówek? Cenisz swój czas? Chcesz w 5 minut założyć swoje ogłoszenie? A może chcesz zaistnieć w internecie zakładając swoją wirtualną wizytówkę? Zapraszamy!
http://www.on-line24h.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Własny Interes

Własny Interes
Działalność gospodarcza od podstaw. Na portalu znajdą Państwo wszelkie informacje niezbędne przy zakładaniu i prowadzeniu firmy: od biznesplanu począwszy, poprzez kwestie formalne (podatki, składki, prawo gospodarcze) po pomysły na własną dochodową działalność. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Portal dedykowany działalności gospodarczej, adresowany do przyszłych i obecnych właścicieli firm z grupy małych i średnich przedsiębiorstw. Darmowe porady, pomysły na własny biznes, biznesplan krok po kroku, prawo podatkowe i ubezpieczeniowe w pigułce, wszystko to znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy
http://www.wlasnyinteres.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Biuro rachunkowe Stargard

Biuro rachunkowe Stargard
Biuro Rachunkowe ALICE zajmuje się fachową i rzetelną obsługą finansowo-księgową małych i średnich firm jak również osób fizycznych. Powierzenie nam kompleksowej obsługi stanowi idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców którzy chcą skupić się na dynamicznym rozwoju swojej firmy.
http://www.alice.stragard.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt