Recenzje
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Praca

CV i list motywacyjny

CV i list motywacyjny
Strona dedykowana osobom rozpoczynającym karierę zawodową. Teksty na niej zgromadzone, zostały uporządkowane w trzy działy: Curriculum vitae (CV), list motywacyjny i rozmowa kwalifikacyjna. Pierwszy z nich dotyczy tego w jaki sposób napisać poprawnie Curriculum vitae. W drugim dziale omówiono konstrukcję listu motywacyjnego. Trzeci dział dotyczy rozmowy kwalifikacyjnej.
http://www.cvilistmotywacyjny.com
Zgłoś nie działający link/spam

praca opiekunki Niemcy

praca opiekunki Niemcy
Firma Pflegerin24 to zespół ludzi, którzy poprzez swoją wiedzę, kompetencję i doświadczenie zapewnią Ci stabilne i legalne zatrudnienie na terenie Niemiec w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych. Nasza dewiza to komfort, bezpieczeństwo i legalność zatrudnienia. Naszym pracownikom gwarantujemy: Legalne zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej. Pełne ubezpieczenie na podstawie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – gwarancja dostępu do opieki medycznej na terenie krajów UE
http://pflegerin24.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Jak napisać?

Jak napisać?
Internetowy, darmowy poradnik dotyczący pisania różnych pism, tekstów użytkowych, przemówień itp. Znajdziesz tutaj wskazówki jak należy je pisać, jaki układ zastosować, jakich błędów się wystrzegać, na co zwracać szczególną uwagę, a także wzory i przykłady gotowych tekstów. Są one pogrupowane w działy tematyczne (m.in. praca, studia, szkoła, korespondencja, życie społeczne, media), jak również uporządkowane alfabetycznie, co upraszcza proces ich znajdowania. Można również skorzystać z wyszukiwarki. Dostęp online, w pełni bezpłatny.
http://www.jaknapisac.com
Zgłoś nie działający link/spam

Własny biznes i kariera

Własny biznes i kariera
Strona przeznaczona dla osób rozpoczynających własny biznes lub karierę zawodową. Znajdziesz tutaj między innymi: informacje o tym jak jak napisać biznesplan, czym jest strategia firmy, a także zarządzanie w czasie kryzysu w organizacji i dlaczego warto zainteresować się programami partnerskimi, jakie występują ich rodzaje i w jaki sposób można na nich zarobić. Druga część tematyczna dotyczy tego gdzie szukać pracy, jak napisać list motywacyjny i CV, w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a więc dotyczy Twojej ścieżki kariery i tego jak możesz ją rozwinąć.
http://www.pracaibiznes.com
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt