Recenzje
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.
E-Almatur. Polecamy biuro podróży E-Almatur .
palacradziejowice.pl. Pragniesz poznać trochę historii, podążać szlakiem wielkich malarzy, koniecznie musisz odwiedzić stronę: palacradziejowice.pl . Zapraszamy
Lee. Legenda sztuk walk Lee .

Wyszukaj stronę        

Praca

Rekrutacja Warszawa

Rekrutacja Warszawa
Niewątpliwie rekrutacja Warszawa do niejednej firmy przysparza nam dużych problemów, albowiem musimy właściwie przygotować rozmaite dokumenty, jak CV oraz list motywacyjny. Stąd też być może dobrym dla wielu wyjściem byłoby skorzystanie ze wsparcia profesjonalistów, którzy będą w stanie dopomóc w takiej sytuacji. Już od dłuższego czasu nie możesz dostać dobrej pracy bądź masz kłopot ze znalezieniem czegokolwiek w Twych zainteresowaniach a także kompetencjach? Jeżeli tak, to niewątpliwie najlepszym dla Ciebie wyjściem będzie agencja pracy Warszawa, dzięki której szybko przybliżysz się do sukcesu.
http://www.rekrut4u.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Legalna praca w Niemczech-Opieka nad osobą starszą

Legalna praca w Niemczech-Opieka nad osobą starszą
2. Novum Carrer to firma która specjalizuje się delegowaniu polskich opiekunek i opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Z nami znajdziesz pewne i legalne zatrudnienie! Proponujemy umowę o pracę, odprowadzanie składek do ZUS, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz bardzo atrakcyjne zarobki. Ponadto gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie na okres zatrudnienia jak i transport do pracy i z powrotem. Zapraszamy do współpracy! Posiadamy wiedzę, kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z niemieckimi kontrahentami.
http://novumcarrer.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Jak napisać? - wzory i przykłady tekstów

Jak napisać? - wzory i przykłady tekstów
Strona zawierająca wskazówki, wzory i przykłady gotowych pism, umów, wniosków, tekstów itp. Dowiesz się dzieki niej w jaki sposób je samodzielnie przygotować. Artykuły dotyczące poszczególnych tekstów są uporządkowane alfabetycznie.
http://www.jaknapisac.com
Zgłoś nie działający link/spam

Praca i biznes

Praca i biznes
Strona dedykowana jest osobom zakładającym własny biznes, zwłaszcza w Internecie. Została podzielona na trzy części: firma, e-biznes, kariera. W pierwszej z nich znajdziesz informacje jak w sposób strategiczny i długofalowy spojrzeć na budowę, i rozwój swojego przedsiębiorstwa. Część druga omawia zagadnienie e-biznesu (szczególnie programy partnerskie). Ostatnia część zawiera teksty odnoszą się do procesu poszukiwania pracy.
http://www.pracaibiznes.com
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt