Recenzje
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
e-almatur.pl. e-almatur.pl to biuro turystyczne z myślą o najmłodszych.
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!

Wyszukaj stronę        

Praca

Praca warmiń„sko-mazurskie

Praca warmiń„sko-mazurskie
23.Bezrobocie w naszym państwie sięga 14,2 %. To bardzo dużo. Zakłady przemysłowe oraz większe i mniejsze firmy zwalniają falami ludzi bo nie mają funduszy na utrzymanie wszystkich pracowników i muszą redukować etaty. Sporo ludzi szuka pracy przez internet dlatego stworzyliśmy stronę, na której można zapoznać się z ofertami pracy w pobliżu miejsca zamieszkania. Wystarczy wybrać region i miasta, które nas interesują i wyświetlą się miejsca gdzie poszukują do pracy. W województwie warmińsko-mazurskim do pracy potrzebują miasta Mrągowo, Pisz i Burdy. Codziennie na naszej stronie pojawiają się nowe oferty. Warto je przejrzeć!
http://praca-warminsko-mazurskie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Praca dolnośląskie

Praca dolnośląskie
Co pewien czas w Oławie odbywają się w małych grupach szkolenia (zapraszanych jest od 8 do 16 osób) dotyczące umiejętności aktywnego poszukiwania pracy. Owo szkolenie skierowane jest przede wszystkim do tych, którzy: utraciły motywację do aktywnego poszukiwania pracy (przeglądania ofert pracy) związaną w długotrwałym niepowodzeniem w jej poszukiwaniu, chcą (lub muszą) powrócić na lokalny rynek pracy po długim okresie braku aktywności zawodowej, jak również dla tych, którzy nie posiadają żadnego doświadczenia w poszukiwaniu pracy.
http://praca-dolnoslaskie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Praca kujawsko-pomorskie

Praca kujawsko-pomorskie
Wśród pojawiających się ofertach pracy w całym kraju bardzo często można natknąć się na ogłoszenie dotyczące wakatu na stanowisku operatora wózka widłowego. Powiatowe Urzędy Pracy (np. w Żninie) wychodzą naprzeciw takim ogłoszeniom organizując kursy obsługi wózka jezdniowego z napędem silnikowym. Wystarczy jedynie: posiadać status osoby bezrobotnej, mieć wykształcenie podstawowe, nie mieć przeciwwskazań do odbycia szkolenia oraz pracy w danym zawodzie. Mile widziane jest posiadanie prawa jazd kategorii B.
http://praca-kujawsko-pomorskie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Profesjonalne CV po angielsku i polsku

Profesjonalne CV po angielsku i polsku
CV365 Profesjonalny serwis poświęcony pisaniu CV po angielsku i polsku. Dokumenty aplikacyjne napisze dla Ciebie doradca kariery zawodowej posiadający wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy CV po polsku oraz angielsku.Profesjonalne CV w 24 godziny przez 365 dni w roku.
http://www.cv365.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt