Recenzje
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
forum o tańcu. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. Wejdź i zobacz: forum o tańcu . Poznaj bratnie dusze rozmawiaj o tańcu.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Wyszukaj stronę        

Praca

Praca księgowa

Praca księgowa
Czasem potrzeba nam konkretnych, rzetelnych informacji na temat jakiegoś zawodu, ale jak na złość nie możemy nic znaleźć nawet w Internecie. Dlatego powstała strona praca-ksiegowa.net, by pomóc osobom, które szukają szczerych, nie sfałszowanych informacji o zawodzie księgowej. To praca odpowiedzialna i trudna, więc warto zajrzeć na praca-ksiegowa.net i przekonać się, czy jest to zawód, którego wykonywanie nie sprawiłoby nam trudności. Strona jest napisana bardzo czytelnie, więc na pewno Cię zainteresuje. Szczególnie, że traktuje o tak odpowiedzialnym zawodzie, o którym niewiele wiesz
http://praca-ksiegowa.net
Zgłoś nie działający link/spam

dyrektor operacyjny

dyrektor operacyjny
Pracując jako dyrektor operacyjny oprócz obowiązków można także skorzystać z przyjemności. Jeśli pracuje się w dobrej firmie można liczyć na kursy i szkolenia, które sfinansuje nam pracodawca. Dzięki temu zdobędziemy dodatkowe umiejętności nie wydając własnych pieniędzy. Na kursach i szkoleniach oprócz nauki, można także skorzystać z rozrywek w towarzystwie innych kursantów. Oczywiście wieczorem, kiedy kurs dobiegnie końca są wspólne wypady do knajp. Informuje nas o tym strona dyrektor-operacyjny.pl, na której zostały przedstawione wszystkie uroki pracy na stanowisku dyrektor operacyjny.
http://www.dyrektor-operacyjny.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Agencja pracy tymczasowej

Agencja pracy tymczasowej
JOBfinder jest profesjonalnym dostawcą usług rekrutacyjnych. Ta agencja pracy tymczasowej ma duże doświadczenie w outsourcingu. Firma dysponuje rozbudowaną bazą danych z informacjami dotyczącymi kandydatów. Proces rekrutacji dostosowywany jest do wymogów danej posady. Pracownicy poszukiwani są za pośrednictwem rożnych serwisów, ale i bezpośrednio. Pracownicy rekrutowani są na działy zarządzania i stanowiska specjalistyczne. Korzystanie z zaawansowanych technologii informatycznych usprawnia przebieg rekrutacji. Firma obsługuje klientów zarówno z Polski, jak również z zagranicy.
http://www.jobfinder.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Praca

Praca
Na wielu stronach internetowych można zamieścić swoją ofertę pracy, dlaczego więc warto wybrać: http://www.praca.pl/? Dlatego, że jest to portal, który istnieje od 2004 roku, posiada w okresie miesiąca 1 700 000 odwiedzin, założono tam 650 000 profili kandydatów. Jest to bardzo bogata baza, w której pracodawca znajdzie idealnego kandydata. Ponadto istnieją udogodnienia dla pracodawców, jak chociażby: automatyczna selekcja zgłoszeń, w pierwszej kolejności pojawiają się aplikacje spełniające podstawowe wymagania. Można również zamówić, dodatkową preselekcję kandydatów.
http://www.praca.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt