Recenzje
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.

Wyszukaj stronę        

Praca

Praca księgowa

Praca księgowa
Czasem potrzeba nam konkretnych, rzetelnych informacji na temat jakiegoś zawodu, ale jak na złość nie możemy nic znaleźć nawet w Internecie. Dlatego powstała strona praca-ksiegowa.net, by pomóc osobom, które szukają szczerych, nie sfałszowanych informacji o zawodzie księgowej. To praca odpowiedzialna i trudna, więc warto zajrzeć na praca-ksiegowa.net i przekonać się, czy jest to zawód, którego wykonywanie nie sprawiłoby nam trudności. Strona jest napisana bardzo czytelnie, więc na pewno Cię zainteresuje. Szczególnie, że traktuje o tak odpowiedzialnym zawodzie, o którym niewiele wiesz
http://praca-ksiegowa.net
Zgłoś nie działający link/spam

dyrektor operacyjny

dyrektor operacyjny
Pracując jako dyrektor operacyjny oprócz obowiązków można także skorzystać z przyjemności. Jeśli pracuje się w dobrej firmie można liczyć na kursy i szkolenia, które sfinansuje nam pracodawca. Dzięki temu zdobędziemy dodatkowe umiejętności nie wydając własnych pieniędzy. Na kursach i szkoleniach oprócz nauki, można także skorzystać z rozrywek w towarzystwie innych kursantów. Oczywiście wieczorem, kiedy kurs dobiegnie końca są wspólne wypady do knajp. Informuje nas o tym strona dyrektor-operacyjny.pl, na której zostały przedstawione wszystkie uroki pracy na stanowisku dyrektor operacyjny.
http://www.dyrektor-operacyjny.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Agencja pracy tymczasowej

Agencja pracy tymczasowej
JOBfinder jest profesjonalnym dostawcą usług rekrutacyjnych. Ta agencja pracy tymczasowej ma duże doświadczenie w outsourcingu. Firma dysponuje rozbudowaną bazą danych z informacjami dotyczącymi kandydatów. Proces rekrutacji dostosowywany jest do wymogów danej posady. Pracownicy poszukiwani są za pośrednictwem rożnych serwisów, ale i bezpośrednio. Pracownicy rekrutowani są na działy zarządzania i stanowiska specjalistyczne. Korzystanie z zaawansowanych technologii informatycznych usprawnia przebieg rekrutacji. Firma obsługuje klientów zarówno z Polski, jak również z zagranicy.
http://www.jobfinder.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Praca

Praca
Na wielu stronach internetowych można zamieścić swoją ofertę pracy, dlaczego więc warto wybrać: http://www.praca.pl/? Dlatego, że jest to portal, który istnieje od 2004 roku, posiada w okresie miesiąca 1 700 000 odwiedzin, założono tam 650 000 profili kandydatów. Jest to bardzo bogata baza, w której pracodawca znajdzie idealnego kandydata. Ponadto istnieją udogodnienia dla pracodawców, jak chociażby: automatyczna selekcja zgłoszeń, w pierwszej kolejności pojawiają się aplikacje spełniające podstawowe wymagania. Można również zamówić, dodatkową preselekcję kandydatów.
http://www.praca.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt