Recenzje
Pomoc w Pisaniu Referatu. Pomoc w Pisaniu Referatu to oferta dla Ciebie.
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!
Wyjazdy sportowe E-Almatur. Wyjazdy sportowe E-Almatur dla dzieci i młodzieży.

Wyszukaj stronę        

Praca

Agencja pracy tymczasowej Poznań

Agencja pracy tymczasowej Poznań
Agencja pracy Otto przedstawia szeroki zakres swojej działalności. Pomagamy w znalezieniu dobrego zatrudnienia w Polsce i w Europie. Nasza agencja pracy tymczasowej w mieście Poznań ma znaczne osiągnięcia. Potwierdzeniem efektywności są zwiększające się zlecenia od firm. Osiągnęliśmy sukces z Holandią, dokąd wysłaliśmy 10 tys. ludzi. Posiadamy ogromną, stale rozszerzaną, bazę pracowników szukających pracy. Publikujemy bieżące wiadomości na temat pracy zagranicznej. Zespół efektywnie pośredniczy we franczyzie na terenie Unii Europejskiej.
http://www.ottopraca.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Praca

Praca
Właśnie ukończyłeś studia i nie bardzo masz pomysł jak szukać pracy? Na stronie http://www.praca.pl/ fachowcy doradzą jak pokierować swoją drogą zawodową. W poradnikach zawartych na tej stronie znajdziemy informację jak stawiać pierwsze kroki na rynku pracy, od czego zacząć. Korzystając z bogatej oferty staży zawodowych jest możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia. Na stronie tej znajdziemy również oferty pracy dla absolwentów różnych szkół, gdzie pracodawca nie wymaga doświadczenia, bo sam woli przeszkolić pracownika, który nie będzie miał złych nawyków zawodowych.
http://www.praca.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Praca za granicą

Praca za granicą
Jeśli szukasz pracy za granicą to powinieneś szukać skuteczniej i już dziś skorzystać z naszego nowego serwisu ogłoszeniowego, a w nim między innymi praca w anglii, niemczech, szwecji i wszystkich innych krajach europejskich, ale i także globalnych.
http://praca-za-granica.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kadry

kadry
Strona www.kadrowa.org prowadzona jak blog internetowy, założona w czerwcu 2008 roku, rozwinęła się już można powiedzieć, bardzo porządnie. Dodawane jest dużo wpisów na temat pracy jako kadrowa, każdy z nich jest dokładnie datowany i przypisywany do konkretnej kategorii, pod każdym postem mamy też możliwość pozostawienia śladu po sobie, dodając komentarz. Wykonanie strony jest bardzo ładne, kolory zostały dobrze dobrane, pasują do siebie idealnie, dominuje biały i czerwony. Treść pisana jest czarną czcionką poza ogólnym tytułem strony – on napisany jest kolorem czerwonym, przez co bardzo się wyróżnia i od razu rzuca w oczy
http://www.kadrowa.org
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt