Recenzje
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to najlepsza oferta na rynku!
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Praca

kierownik marketingu

kierownik marketingu
Duże korporacje, działające na terenie całego kraju, szkolą swoich menagerów w czasie jednego dużego szkolenia wjazdowego. Jest to wyśmienita okazja, żeby poznać kolegów i koleżanki po fachu, dzielących te same trudy pracy. O swoich zawartych na szkoleniach znajomościach opowiadają kierownicy marketingu na portalu www.kierownik-marketingu.pl. Dzięki niemu można zauważyć jak ważne są szkolenia, nie tylko pod względem zdobywanej wiedzy i umiejętności. Ważniejszym aspektem jest możliwość poznania osoby, z którą można później utrzymać kontakt i dzielić wspólne problemy.
http://www.kierownik-marketingu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

programista

programista
Programowanie stron www to bardzo interesujący temat. Nawet osoby, które potencjalnie nie mają z informatyką wiele wspólnego, często chcą dowiedzieć się czegoś więcej o tym zagadnieniu. Dlatego powstała strona programista-php.net. Opisane są na niej doświadczenia osób, które na stałe pracują jako programiści w różnych firmach w Polsce, a poza pracą lubią relaksować się przy komputerze, udzielając się na forach internetowych i opisując swoje przygody zawodowe. Zajrzyj na programista-php.net jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś interesującego na temat pracy programistów języka PHP
http://www.programista-php.net
Zgłoś nie działający link/spam

dyrektor produkcji

dyrektor produkcji
Drogie wakacje, „odpicowany dom”, czy samochód z najwyższej półki. Owszem to dobra na które może pozwolić sobie dyrektor produkcji w dużej, dobrze prosperującej firmie. Jednak jak ciężką pracę musi włożyć w codzienną dniówkę. Która zazwyczaj przeciąga się do godzin późniejszych ponieważ pracę musi zabrać do domu. Spotkania z kontrahentami, wyjścia z firmy na negocjacje to norma, jednak nawet do z pozoru miłego spotkanka trzeba się przygotować. Wszystko na ten temat znajdziecie Państwo na stronie http://www.dyrektor-produkcji.pl/. Wypowiadają się na niej dyrektorzy produkcji więc jest autentyczna i wiadomości na niej są prawdziwe.
http://www.dyrektor-produkcji.pl
Zgłoś nie działający link/spam

praca kierownik sprzedaży

praca kierownik sprzedaży
Strona www.kierownik-sprzedazy.pl jest opracowana przez specjalistów celem ułatwienia codziennego funkcjonowania na stanowisku kierownika sprzedaży. Można tam się zapoznać z problemami z jakimi borykają się inne osoby zatrudnione na analogicznym stanowisku. Czasami kierownik ma wrażenie, że powinien wszystko wiedzieć, nie umie przyznać się do błędu ani pytać. A na tej stronie wypowiadają się kierownicy, którzy przekonują, że człowiek całe życie się uczy i to nie jest wstyd czegoś nie wiedzieć.
http://www.kierownik-sprzedazy.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt