Recenzje
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Pisanie programów na zamówienie. Profesjonalne Pisanie programów na zamówienie na zamówienie.

Wyszukaj stronę        

Praca

kierownik marketingu

kierownik marketingu
Duże korporacje, działające na terenie całego kraju, szkolą swoich menagerów w czasie jednego dużego szkolenia wjazdowego. Jest to wyśmienita okazja, żeby poznać kolegów i koleżanki po fachu, dzielących te same trudy pracy. O swoich zawartych na szkoleniach znajomościach opowiadają kierownicy marketingu na portalu www.kierownik-marketingu.pl. Dzięki niemu można zauważyć jak ważne są szkolenia, nie tylko pod względem zdobywanej wiedzy i umiejętności. Ważniejszym aspektem jest możliwość poznania osoby, z którą można później utrzymać kontakt i dzielić wspólne problemy.
http://www.kierownik-marketingu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

programista

programista
Programowanie stron www to bardzo interesujący temat. Nawet osoby, które potencjalnie nie mają z informatyką wiele wspólnego, często chcą dowiedzieć się czegoś więcej o tym zagadnieniu. Dlatego powstała strona programista-php.net. Opisane są na niej doświadczenia osób, które na stałe pracują jako programiści w różnych firmach w Polsce, a poza pracą lubią relaksować się przy komputerze, udzielając się na forach internetowych i opisując swoje przygody zawodowe. Zajrzyj na programista-php.net jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś interesującego na temat pracy programistów języka PHP
http://www.programista-php.net
Zgłoś nie działający link/spam

dyrektor produkcji

dyrektor produkcji
Drogie wakacje, „odpicowany dom”, czy samochód z najwyższej półki. Owszem to dobra na które może pozwolić sobie dyrektor produkcji w dużej, dobrze prosperującej firmie. Jednak jak ciężką pracę musi włożyć w codzienną dniówkę. Która zazwyczaj przeciąga się do godzin późniejszych ponieważ pracę musi zabrać do domu. Spotkania z kontrahentami, wyjścia z firmy na negocjacje to norma, jednak nawet do z pozoru miłego spotkanka trzeba się przygotować. Wszystko na ten temat znajdziecie Państwo na stronie http://www.dyrektor-produkcji.pl/. Wypowiadają się na niej dyrektorzy produkcji więc jest autentyczna i wiadomości na niej są prawdziwe.
http://www.dyrektor-produkcji.pl
Zgłoś nie działający link/spam

praca kierownik sprzedaży

praca kierownik sprzedaży
Strona www.kierownik-sprzedazy.pl jest opracowana przez specjalistów celem ułatwienia codziennego funkcjonowania na stanowisku kierownika sprzedaży. Można tam się zapoznać z problemami z jakimi borykają się inne osoby zatrudnione na analogicznym stanowisku. Czasami kierownik ma wrażenie, że powinien wszystko wiedzieć, nie umie przyznać się do błędu ani pytać. A na tej stronie wypowiadają się kierownicy, którzy przekonują, że człowiek całe życie się uczy i to nie jest wstyd czegoś nie wiedzieć.
http://www.kierownik-sprzedazy.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt