Recenzje
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Wyszukaj stronę        

Praca

Biznes i Praca

Biznes i Praca
Najświeższe informacje biznesowe, wydarzenia z kraju i ze świata. Aktulna baza ofert pracy z każdego regionu Polski. Baza poradników multimedialnych dla przyszłych pracowników i właścicieli firm. Eksperckie artykuły dobitnie wyczerpujące poruszaną tematykę. Zdobywaj wiedzę, rozwijaj się wraz z nami i awansuj społecznie. Biznes-Praca.pl - Twoja droga do lepszej przyszłości. Dyskutuj na forum biznesu bez ograniczeń - udzielaj się i czerp doświadczenie od innych
http://biznes-praca.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Niepełnosprawni - praca, randki, informacje

Niepełnosprawni - praca, randki, informacje
Niepełnosprawni online - portal dla osób niepełnosprawnych. Randkuj, flirtuj, rozmawiaj bez ograniczeń. Konektia.pl - praca dla osób niepełnosprawnych - codziennie aktualne i atrakcyjne oferty pracy. Jesteś osobą niepełnosprawną? - szukaj aktywnie pracy. Konektia.pl - informacje dla osób niepełnosprawnych. Portal Konektia.pl zawiera: aktualne oferty pracy, bazę artykułów dla osób niepełnosprawnych, bazę instytucji, firm, stowarzyszeń i organizacji, bazę ogłoszeń drobnych - oddam, kupię, sprzedam, zamienię, czat, forum dyskusyjne, blog
http://konektia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Praca

Praca
Pracazpasja.pl to witryna przygotowana dla osób, które są na etapie pewnych zmian w swoim życiu, myślą o życiu i pracowaniu z pasją, szukają pracowników czy pracy. Pośród ofert zamieszczonych na stronie znaleźć można ogłoszenia takie jak np. dam pracę, aptekarz praca, oferta dla informatyka. Do dyspozycji internautów przygotowano szereg specjalistycznych narzędzi ułatwiających proces rekrutacji. Zainteresowani tą tematyką znajdą tu też sporo porad, podpowiedzi na ciekawe dla nich tematy oraz listę firm przedstawiających swoje wizytówki.
http://www.pracazpasja.pl
Zgłoś nie działający link/spam

CV Szablony | Wygrzeb ziarno, które zakiełkuje! | życiorys

CV Szablony | Wygrzeb ziarno, które zakiełkuje! | życiorys
Jakby wyglądało nasze życie po okresie szkoły podstawowej, liceum, studiach? Tak naprawdę czy kształcenie byłoby wartościowe? Przez całe nasze życie zmierzamy do pewnych celów, wzorów, marzeń. Dzięki zajęciom jakich się podejmujemy i realizowaniu zadań w pracy kształtujemy w sobie motywacje i chęć do zdobywania coraz to nowego doświadczenia. Najważniejsze jest, to aby dopełniać się w tym co się robi i rozwijać się w kompetencjach, które są naszym upodobaniem. Czy nie masz ochoty zapoczątkować nieznanego rozdziału w swoim życiu, nowych wyzwań. Z poparciem w ich realizacji przybywa Tobie portal cv-szablony.pl abyś mógł w oczach przyszłego chlebodawcy wyróżnić się spośród zbiegowiska pretendentów.
http://cv-szablony.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt