Recenzje
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
Praca Licencjacka Pisanie. Praca Licencjacka Pisanie to oferta dla Ciebie.
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.

Wyszukaj stronę        

Praca

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie
owa zlecenie jest jedną z umów zawieranych na czas określony, regulowaną podobnie jak umowa o dzieło w kodeksie cywilnym. Szczegółowe regulacje znajdują się w art. 734-751 Polega ona na tym, że przyjmujący zlecenie zobowiązuje się do wykonywania określonych czynności dla zleceniodawcy. Strony umowy zlecenia tradyjnie nazywa się zleceniodawcą ( dającym zlecenie) i zleceniobiorcą ( wykonującym zlecenie).
http://www.e-umowazlecenie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gorzów Wlkp. - info o pracy

Gorzów Wlkp. - info o pracy
Portal poświęcony ofertom pracy w Gorzowie Wlkp. i jego okolicach oraz czynnikom z nią związanymi, czyli stażem, kursami i szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje. Ponadto porady o pisaniu CV
http://www.gorzownet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nowa Praca

Nowa Praca
Każdy z nas pragnąłby mieć porządną, odpowiednio wynagradzaną oraz interesującą posadę. Coraz więcej osób szukając posady zapisuje się na stronach internetowych. Skorzystaj z wielu funkcji zawartych na witrynie, choćby systemu wyszukiwawczego. Masz możliwość zacząć poszukiwania według rozlicznych ustawień, na przykład miejscowości lub branży. System wyszukiwawczy zamieszczony na witrynie jest zaawansowany i zawiera wiele ciekawych dodatków.
http://www.nowapraca.org
Zgłoś nie działający link/spam

hands to work- praca za granicą Holandia

hands to work- praca za granicą Holandia
Firma hands to work doradztwo personalne jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacją jest rekrutacja międzynarodowa . Wiele informacji , w tym oferty pracy, możesz znaleźć na stronie www.handstowork.pl Praca w Holandii jest w oferowana w branżach logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Często pojawiają się oferty w zawodach jak : operator linii produkcyjnej , pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik szklarni, pielęgniarka i inne. Siedziba firmy : HANDS TO WORK Sp. z o.o. Doradztwo Personalne Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole email i tel kontaktowy!!: +48 77 456-45-04 / Faks: +48 77 446-78-90 handstowork@handstowork.pl
http://www.handstowork.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt