Recenzje
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS
Diamenty - wycena - Diamond Expert. Najlepsza lokata to inwestycja w Diamenty - wycena - Diamond Expert .

Wyszukaj stronę        

Praca

agencja pracy

agencja pracy
Agencja Pracy QUICK JOB działa na rynku od 2005 roku. Ciągle się rozwijamy. QUICK JOB to już nie tylko Agencja Pracy. W ostatnim czasie wzbogaciliśmy naszą ofertę o Doradztwo, Szkolenia i Doradztwo CSR. Chcemy zaoferować naszym Klientom kompleksową usługę z zakresu HR - od doradztwa, przez rekrutację i szkolenie, aż po wdrażanie polityki odpowiedzialnego biznesu w przedsiębiorstwie.
http://www.quickjob.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zostań przedstawicielem Betterware

Zostań przedstawicielem Betterware
Zarabiaj w Betterware! Praca w Betterware to wysokie wynagrodzenie, elastyczny system pracy, ale przedewszystkim bogate możliwość rozwoju które poznasz podczas szkoleń dla przedstawicieli! Pomysł na dodatkowy bezpieczny dochód z Betterware to idealne rozwiązanie dla wychowujących matek, sutdentek, czy osób szukających sposobu na zwiększenie miesięcznego dochodu. Wejdź na stronę dyrektora klubu BETTERWARE a przekonasz się dlaczego współpraca z nami jest najlepszym wyborem także dla Ciebie.
http://www.betterwarepl.com
Zgłoś nie działający link/spam

Rozwiązanie umowy o pracę

Rozwiązanie umowy o pracę
Treść strony koncentuje się na opisaniu zagadnienia nawiązania i rozwiązania poszczególnych umów o pracę. Znalazło się tu także miejsce dla innych zagadnień z zakresu prawa pracy.Omówieniu podlegają umowy na czas nieokreślony,określony, na zastępstwo oraz inne umowy terminowe.Na stronie znalazło się miejsce także dla najnowszych instytucji prawa pracy jak: telepraca. Każdy z artykułów zawartych na stronie podparty jest orzecznictwem Sądu Najwyższego. Strona omawia także elastyczne formy zatrudnienia i różne rodzaje urlopów. Portal jest systematycznie akutalizowany.
http://www.umowaoprace.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Praca Oriflame

Praca Oriflame
Praca w większości wykonywana przez Internet, w której sama dla siebie jesteś szefem i ustalasz sobie godziny, w których ją wykonujesz: jeśli interesuje Cię podobne rozwiązanie problemów z zatrudnieniem, stań się konsultantką Oriflame. O tym, co najistotniejsze, dowiesz się na stronie Oriflame Praca. Jedyne, co trzeba zrobić, to się zarejestrować i udzielić kilku informacji, a bezpłatnie otrzymasz instrukcje na temat własnego biznesu w branży kosmetycznej.
http://www.oriflame-praca.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt