Recenzje
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
wakacje E-Almatur. wakacje E-Almatur to najlepsza z Twoich decyzji.

Wyszukaj stronę        

Praca

Szukam pracowników

Szukam pracowników
Job finder to Agencja Pośrednictwa Pracy z zarządem w Warszawie, która jest na polskim rynku od 2002 roku i zajmuje się proponowaniem nowoczesnych rozwiązań w tematyce HR. Na stronie www odnajdziemy zakładkę szukam pracowników, z której dowiemy się konkretów odnośnie rekrutacji.
http://www.jobfinder.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Worker.pl- Agencja Pracy Tymczasowej, Pośrednictwo Pracy, Rekrutacja Pracowników

Worker.pl- Agencja Pracy Tymczasowej, Pośrednictwo Pracy, Rekrutacja Pracowników
Specjalizujemy się w rekrutowaniu wysokiej klasy specjalistów w branżach głownie przemysłowej, produkcyjnej i budowlanej ale nie tylko. Nasze bogate doświadczenie przy realizacji wielu międzynarodowych projektów pozwala nam na podjęcie się realizacji zleceń rekrutacyjnych w każdej dziedzinie. Oferujemy przedsiębiorcom możliwość wynajmu z naszej agencji pracowników tymczasowych ( usługi, handel, produkcja, gastronomia,budownictwo, prace sezonowe itp.)
http://www.worker.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ocena kompetencji

Ocena kompetencji
platforma360_pl to firma specjalizująca się w ocenie kompetencji pracowników małych i dużych firm o dowolnej branży. Nasza ocena kompetencji jest nieskomplikowana, szybka i nie odrywająca od pracy - wystarczy że odpowiesz na pytania: kogo chcesz ocenić? oraz kto ma ocenić? Po rozpoczęciu procedury oceniania możesz cały czas śledzić rezultaty swoich pracowników a po zakończeniu usługi i ustaleniu "Optimum" wygenerujemy szczegółówy raport. Oferujemy również szkolenia i coaching mające na celu podniesienie kompetencji Twoich pracowników. Serdecznie zapraszamy na Platformę 360!
http://www.platforma360.pl/site/home
Zgłoś nie działający link/spam

szukam pracy

szukam pracy
Jobmatch.pl jest nowoczesnym portalem dla osób zainteresowanych znalezieniem pracy lub potencjalnych pracowników. Każdego dnia zamieszczanych jest tu wiele nowych ofert pracy oraz aplikacji pracowników. Ogłoszenia można przeglądać według branży zatrudnienia, można też znaleźć oferty dotyczące konkretnego regionu.
http://www.jobmatch.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt